i-mercedes-sprinter-ambulans-karetka.jpg

MERCEDES typ A

Nasza flota to 13 szt  samochodów Ambulans typ A to ambulans do transportu pacjentów. Przeznaczony jest  do transportu pacjentów,  co do których nie przewiduje się, że zostaną pacjentami w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego.

W ofercie posiadamy ambulans typ A zabudowany na modelu bazowym Mercedes

Polska Norma PN-EN 1789:2008 „Pojazdy mechaniczne i ich wyposażenie – ambulanse drogowe”.

8.jpg
Megane-Krew-2.jpg
Megane-Krew-1.jpg

Nasza flota 129 szt samochodów osobowych jest niezwykle ważna do szybkiego transportu krwi osoczy i organów , jesteśmy jedną z największych Firm w Centralnej Polsce posiadającą tak liczną flotę samochodów. Nasze marki to Renault, Peugeot, Dacia. 

 

Niezwykle ważnym czynnikiem, mającym wpływ na prawidłowy transport materiału biologicznego i krwi, jest temperatura, w jakiej przewożone są substancje. Dysponujemy sprzętem zapewniającym stałą temperaturę podczas transportu, która dostosowana jest do rodzaju przewożonego materiału. Temperaturę dopasowujemy zarówno do rodzaju przewożonych substancji, jak i do czasu, jaki potrzebujemy, by transport krwi i materiału biologicznego mógł dotrzeć do laboratorium.

Stosujemy specjalistyczne opakowania i urządzenia do pomiaru temperatury, dzięki którym transportowany materiał nie podlega jej wahaniom i nie zmienia swojego składu chemicznego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zmiana temperatury może sprawić, że materiał biologiczny nie będzie nadawał się do użytku, dlatego postępujemy niezwykle ostrożnie z każdą przesyłką i wykorzystujemy najlepszy sprzęt dostępny na rynku.

sluder3.jpg

Nowoczesny Mercedes typ B

Nasza flota to 19 szt Ambulans typ B jest przeznaczony do podstawowego zespołu ratownictwa medycznego. Ambulans ratunkowy został skonstruowany i wyposażony do transportu, podstawowego leczenia i monitorowania pacjentów.

 

Polska Norma PN-EN 1789:2008 „Pojazdy mechaniczne i ich wyposażenie – ambulanse drogowe”.

sluder5.jpg

Nowoczesny Mercedes typ C

Nasza flota to 21 szt Ambulans typ C jest przeznaczony dla specjalistycznego zespołu ratownictwa medycznego. Ambulans typu C to ruchoma jednostka intensywnej opieki ambulans ratunkowy – ambulans drogowy skonstruowany i wyposażony do transportu, zaawansowanego leczenia i monitorowania pacjentów.

Polska Norma PN-EN 1789:2008 „Pojazdy mechaniczne i ich wyposażenie – ambulanse drogowe”.