ZMORA MEDICAL TRANSPORT

ATT.jpg

Wysoki poziom usług świadczonych przez ZMORA  wynika z doświadczenia właścicieli oraz odpowiedniego przeszkolenia personelu. Każde zlecenie realizowane przez firmę jest traktowane inaczej i co za tym idzie jego wycena jest indywidualna. Dzięki temu klienci otrzymują pomoc dopasowaną do potrzeb.

Czym zajmuje się ZMORA ?
ZMORA  zajmuje się transportem medycznym. Oferuje swoje usługi na terenie Polski oraz poza jej granicami. Przewozi chorych do placówek medycznych, domów opieki, hospicjów, gabinetów rehabilitacyjnych oraz do miejsc zamieszkania i sanatoriów. Może też transportować osoby wymagające dializ i realizować specjalne zlecenia. W ramach nich chorzy dowożeni są do wybranych przez siebie miejsc np. do parku albo do kościoła.

Ponadto firma zabezpiecza imprezy masowe pod kątem medycznym i świadczy różne usługi medyczne. Można do nich zaliczyć:

  • transport krwi

  • transport osocza

 

Jakie imprezy masowe obsługuje ZMORA?


ZMORA zabezpiecza swoimi pojazdami imprezy plenerowe, np. festyny, zawody sportowe oraz koncerty i pikniki. Zespół medyczny firmy może też dbać o uczestników imprez firmowych i integracji.

Jakim sprzętem dysponuje ZMORA ?


ZMORA dysponuje 129 szt  doskonale wyposażonymi karetkami TYPU A,B,C  do przewozu chorych, niepełnosprawnych, krwi , osocza , organów. Poszkodowanych w inny sposób osób. Transport odbywa się na leżąco, na regulowanych noszach albo na siedząco, na krzesełku kardiologicznym. Pojazdy spełniają wszelkie normy wymagane przez prawo i są bezpieczne dla przewożonych. Osocza , organy oraz krew przewozimy specjalnie do tego dostosowany karetkami osobowymi typu A nasi kierowcy są w stanie bardzo szybko się przemieszczać pomiędzy szpitalami.Jakie są pozostałe usługi ZMORA  ?
Firma ZMORA zajmuje się organizowaniem pokazów pierwszej pomocy. W ramach nich prezentuje techniki ratujące życie oraz specjalistyczny sprzęt. Prowadzi też szkolenia dla osób, które chcą poznać tajniki pierwszej pomocy.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie i jej ofercie. Więcej znajdą Państwo na stronie internetowej albo uzyskają pod podanym numerem telefonu lub mailem.